Celkem 0 položek
0 Kč

141800 VetArt 980 Diodový laser 30 W

VetArt 980 Diodový laser 30 W

   
Kč vč. DPH
ks
Ceny jsou uvedeny bez DPH.

VetArt 980 Diodový laser 30 W - chirurgický diodový laser

Adaptace na laserovou operaci je jednou z nejrychleji rostoucích modalit ve veterinární medicíně a to stále u více a více klinik, nemocnic a speciálních postupů.

Laser je zařízení, které vytváří intenzivní paprsek koherentního světla. VetArt 980 diodový laser působí ve vlnové délce 980 nm, která je absorbována v melaninu a oxyhemoglobinu. Tato vlnová délka činí VetArt 980 diodový laser silným chirurgicky-dermatologickým nástrojem s dostatečnou energií zvládnout dlouhý seznam aplikací prováděných v moderní veterinární praxi. Diodový laser se používá stejně jako vyspělé elektrické chirurgické nože.

Tento laser je ideální pro celou řadu postupů při chirurgii měkkých tkání pro koně, psy, kočky, ptáky, plazy a další zároveň také v kombinaci s endoskopií.

Laserová chirurgie nabízí značné výhody po standardní klinickou chirurgii. Interakce laserové energie a tkáně způsobuje menší bolest, krvácení a otok, což vede k rychlejšímu zotavení a kratší době pobytu v nemocnici - méně traumatizující pro pacienta.

Méně bolesti, menší krvácení, menší otok.

VetArt je kompaktní a přenosný. QSC konektor je speciální bezpečnostní prvek, který zabraňuje nečistotám (které ničí vlákna), aby vstupovaly do vláknového systému.

Aplikace: chirurgie horních cest dýchacích, epiglottic chycení, dorsální posunutí měkkého patra, cysty hltanu, cysty dělohy, sarcoids, glaukom,

//rychlydotaz
//video